O firmie

Nasza agencja pracy zdaje sobie z faktu, że możliwość zatrudnienia wykształconych w różnych kierunkach pracowników z Białorusi, Uzbekistanu i Ukrainy otwiera przed polskimi przedsiębiorstwami zupełnie nowe możliwości. Jako firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy tymczasowej i stałej, doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców interesujących się pracownikami z Wschodu. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanych fachowców z Ukrainy i Białorusi. Dzięki podobieństwom językowym oraz kulturowym, osoby zza Wschodniej granicy z łatwością adaptują się do polskich warunków i doskonale wypełniają lukę na rodzimym rynku, z chęcią podejmując się pracy w zawodach, które nie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pracowników z Polski.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej agencji pracy, zyskują Państwo dostęp do kompetentnej i zmotywowanej do pracy kadry. Dzięki dużej bazie, którą dysponujemy, jesteśmy w stanie znaleźć kandydatów, który będą dokładnie dopasowani do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Jeżeli wybrana przez nas osoba nie sprawdzi się na danym stanowisku, zajmiemy się znalezieniem kolejnego pracownika. Gwarantujemy również możliwość zatrudnienia specjalistów, którzy są w Polsce trudno osiągalni, co przełoży się na rozwój Państwa firmy i umocnienie jej pozycji na rynku.

Dokładnie weryfikujemy aplikację każdego pracownika z Białorusi zanim umieścimy go w naszej bazie. Sprawia to, że mogą Państwo mieć pewność, że zaproponowane przez nas osoby będą idealnie pasowały do danego stanowiska i będą w stanie rzetelnie wykonywać powierzone im obowiązki.

Nasza agencja pracy zajmuje się również dopełnianiem wszelkiego rodzaju formalności związanych z zatrudnieniem pracownika z Białorusi czy Uzbekistanu, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas, mogąc go przeznaczyć na rozwój firmy.

Zakres usług naszej agencji pracy obejmuje także pomoc w znalezieniu pracy osobom z Białorusi, Uzbekistanu, Ukrainy – czy to stałej, czy tymczasowej. Oferujemy legalne zatrudnienie wyłącznie w sprawdzonych, uczciwych firmach.