Dla pracownika

Mają Państwo problem ze znalezieniem zatrudnienia na Białorusi, w Uzbekistanie, czy Ukrainie i chcą Państwo podjąć się pracy w Polsce? Z chęcią pomożemy Państwu w znalezieniu stanowiska dopasowanego do Państwa kwalifikacji i umiejętności. Każda z aplikacji jest rozpatrywana przez nasz w sposób indywidualny, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować w pełni spersonalizowaną listę ofert.

Dopełniamy również wszelkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem cudzoziemca w naszym kraju. Dzięki nam nie muszą się Państwo martwić o potrzebne dokumenty oraz zaświadczenia. Jedyne, co muszą Państwo zrobić to stawić się w wyznaczonym terminie na rozmowie kwalifikacyjnej i jak najlepiej zaprezentować przed potencjalnym pracodawcą.

Nasza agencja pracy dysponuje rozbudowaną bazą uczciwych firm, oferujących pracę na dogodnych warunkach. Każde ze znajdujących się na liście przedsiębiorstwa gwarantuje w pełni legalne zatrudnienie i wynagrodzenie, które nie jest niższe niż minimalna płaca w Polsce. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, które mogą się poszczycić dobrymi opiniami w pracy i cechują je zarówno godne warunki pracy, jak i wypłacalność.

Z pomocą naszej agencji pracy znajdą Państwo zatrudnienie zarówno wówczas, gdy szukają Państwo pracy stałej, jak i tymczasowej. Dysponujemy zróżnicowanymi ofertami dotyczącymi zarówno pracy fizycznej, jak i umysłowej. Są one regularnie aktualizowane, dzięki czemu każdy pracownik z Białorusi, Uzbekistanu i Ukrainy znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na to, czy specjalizuje się w budownictwie, ogrodnictwie lub rolnictwie czy usługach i sprzedaży.

Nasza agencja pracy dba o to, aby żaden z kandydatów nie musiał zbyt długo czekać na zatrudnienie. Staramy się znajdywać pożądane miejsca pracy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Jeżeli z jakiegoś powodu stracą Państwo zatrudnienie, pomożemy Państwu w znalezieniu nowej, równie dobrej pracy.

Zachęcamy wszystkich pracowników z Białorusi, Uzbekistanu i Ukrainy do skorzystania z usług naszej agencji pracy już dziś!