Dla pracodawcy

Coraz więcej Polskich firm decyduje się na zatrudnienie pracownika z Białorusi, Uzbekistanu lub Ukrainy. Jest ku temu kilka powodów. Osoby zza Wschodniej granicy chętnie podejmują się pracy na stanowiskach, które są niechętnie wybierane przez polskich pracowników (dotyczy to między innymi branży budowlanej czy segregacji odpadów), doskonale uzupełniając lukę na rodzimym rynku pracy. Wpływ na to mają między innymi znacznie wyższe zarobki niż te, na które Białorusini mogliby liczyć pracując w swojej ojczyźnie.

Mieszkańcy Białorusi to także osoby niezwykle pracowite, które rzetelnie podchodzą do powierzonych im obowiązków. Są oni również dyspozycyjni i bez przeszkód podejmują się pracy po godzinach, w weekendy czy święta. Pracowników z Białorusi, Uzbekistanu czy Ukrainy wyróżnia także mobilność oraz akceptacja w delegacji. Bez przeszkód w jednym miesiącu mogą pracować w danym mieście w Polsce, w kolejnym – na drugim krańcu kraju. Ogromnym plusem płynącym z zatrudnienia pracowników z Białorusi jest również fakt, że ze względu na podobieństwa językowe oraz kulturowe właściciele firm oraz współpracownicy nie będą mieli większych problemów z porozumieniem się z nowo zatrudnioną osobą.

Nasza agencja pracy pomoże Państwu w znalezieniu idealnej osoby do pracy zza Wschodniej granicy. Gwarantujemy dostarczenie wyłącznie sprawdzonych, odpowiednio wykwalifikowanych, solidnych i zmotywowanych pracowników z Białorusi, dzięki którym Państwa firma będzie w stanie nieustannie się rozwijać i umacniać swoją pozycję w branży. Jesteśmy w stanie znaleźć osoby zarówno do pracy stałej, jak i tymczasowej, fizycznej oraz umysłowej, bez względu na branżę. Wystarczy, że podadzą Państwo swoje wymagania odnośnie idealnego pracownika, a nasza agencja pracy zajmie się poszukiwaniem kandydata spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania.

Zajmujemy się również dopełnianiem wszelkiego rodzaju formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowca, co jest dla Państwa ogromną oszczędnością czasu.